Plnou parou vzad!

23. června 2007 v 9:10 |  Filmy

Plnou parou vzad!

Boat Trip

Plnou parou vzad! - Boat Trip
Motto:Vypadalo to na báječnou prázdninovou cestu po Karibiku, ale ukazuje se, že spolucestující nejsou úplně standardní výletníci. Ještě, že je tu švédský bikini team…Typ filmu:komedieRok výroby:2002Režie:Mort NathanHrají:Will Ferrell , Cuba Gooding Jr. , Roselyn Sanchez , Victoria Silvstedt , Zen Gesner , Richard Roundtree , Bernhard Marsch , Maurice Godin , Ken Hudson Campbell , William Bumiller , Bob Gunton , Steven M. Porter , Artie Lange , Philip Krevoy , Eddie Driscoll , Brian Pollack , Norman Krevoy , Glenn D. Feig , Brad Krevoy , Christoph Quest , Martin Richert , Roger Mussenden , Norbert Heisterkamp , Bjorg LovstadPopis:Počítačový programátor Jerry (Cuba Gooding Jr.) je sklíčený z toho, že se s ním rozešla jeho dlouholetá přítelkyně Felicia (Vivica A. Fox). Přítel Nick (Horatio Sanz) mu navrhne, aby si spolu vyrazili na seznamovací lodní zájezd. Teprve na palubě kamarádi zjistí, že mezi cestujícími U.S.S. Calypso nepřevažují - jak o tom snili - krásné, osamělé a vstřícné ženy, se kterými by si mohli užívat. Nick si totiž proti sobě popudil agenta cestovní kanceláře a ten mu podstrčil zájezd, který si pro sebe rezervovali seznámení chtiví gayové.

Zatímco kamarád se nechtěně stává objektem něžných pozorností postaršího, elegantního Lloyda (Roger Moore), Jerryho zoufalství se změní v naději v okamžiku, kdy si mezi členy pořadatelského týmu všimne krásné učitelky tance Gabrielly (Roselyn Sanchez). Ta kupodivu nemá nic proti tomu, aby se jí začal dvořit. Brzy se však ukáže, proč si Jerryho pustila k tělu: považuje ho totiž za "neškodného" homosexuála. Když kapitán vezme na palubu posádku záchranného člunu tvořenou dvanácti švédskými kráskami v čele se ztepilou Inge (Victoria Silvstedt), myslí si zase Nick, že má vystaráno. Také on se ovšem pořádně přepočítá... Najít ženu svých snů není jednoduché a Jerryho a Nicka čeká ještě dlouhá plavba plná nejneuvěřitelnějších překvapení.

Bláznivá podívaná od producenta komediálních hitů bratrů Farellyových je dílem debutujícího režiséra Morta Nathana, který se proslavil především jako scenárista divácky mimořádně úspěšné komedie Kingpin.
Plnou parou vzad!Plnou parou vzad!Plnou parou vzad!Plnou parou vzad!Plnou parou vzad!Plnou parou vzad!Plnou parou vzad!Plnou parou vzad!Plnou parou vzad!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama