Pojišťovna šťestí

23. června 2007 v 9:06 |  Seriály

Pojišťovna šťestí

V neděli 10. října vysílala televize Nova již pátý díl Pojišťovny štěstí, která nadále zůstává nejsledovanějším původním televizním seriálem. Společně s hrdiny seriálu jsme v této epizodě zažili příchod zimy, která je pro První rodinnou pojišťovnu jedním z nejméně oblíbených období. Časté náledí totiž způsobuje zvýšený zájem o výplaty úrazových pojistek. Vznikající fronty před přepážkami však neunikly pozornosti regionální televize a její ctižádostivá reportérka hledala senzaci.

Tisková mluvčí Anna Jánská pověst pojišťovny před kamerami obhájila, netušila však, že díky střihu vyzní její první televizní vystoupení nakonec zcela jinak. Pracovní rozčarování jí však pomohla překonat věrná Marie, která se stala doslova dobrou duší rodiny. Tušíme však, že sama skrývá tajemství, které poznamenalo její život. V rodině Krausových jsou zatím stále častější chvíle vzájemného neporozumění. Jejich důsledkem jsou i rozdílné názory na výchovu Karolíny.

Zatímco maminka její útěky za školu toleruje, otec je daleko přísnější… Zdá se tedy, že nejen pojišťovna, ale i její hrdinové se ocitli na poněkud tenkém ledě, jak ostatně naznačoval název dílu (Tenký led).

Před programy ostatních stanic mu dalo přednost 64% diváků (kategorie dospělí 15+). Velký televizní román o lásce, rodině a hledání štěstí samozřejmě více vyhledávají ženy (těch bylo 1928 tisíc, což je 68% žen nad 15 let, které se dívaly na televizi).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama